Товар доданий у порівняння
ПорівнятиБекоштовно з мобільного
Урізноманітнити свій манікюр соковитими і сліпучими малюнками можна за допомогою різних технології в неіл-дизайні. Одним з найпростіших є стемпінг. Це спосіб нанесення малюнку на нігті за допомогою лаку, штампа та трафарету. Дані лаки для стемпінга NAIL STORY мають оптимальну густину та щільну текстуру. Вони забезпечать легке перенесення нейл-арту із заповненням навіть найдрібніших деталей на трафареті. Малюнок таикми лаками можна переносити на звичайний лак, гель-лак, а також на нарощені нігті.
Ще ніхто не лишав відгук про цей товарСтаньте першими!
Лишити відгукЩе ніхто не ставив питання щодо цього товаруСтаньте першим!
Задати питання